Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prest servicii de curatenie si igienizare

Număr anunț
DA20618512
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ELEKES VENCEL (CUI 12846748)
Furnizor / câștigător
GYERGYOI KURTOSKALACS SRL (CUI 37236516)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.944 RON
Valoare atribuită
1.944 RON
Data publicării
14.06.2018 13:27
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.944 RON

din 1.944 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.