Ofertă acceptată Cumpărare directă

var,plasa sudata,electrozi,panze flex

Număr anunț
DA20579582
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAILESTI (CUI 4088200)
Furnizor / câștigător
MARCORID69 (CUI 22489057)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,97 RON
Valoare atribuită
579,97 RON
Data publicării
11.06.2018 13:58
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 07:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,97 RON

din 579,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.