Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BORDURA SPATII VERZI 50X10X15 CULOARE CIMENT
- Număr anunț
- DA20584086
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC TANDAREI (CUI 4365417)
- Furnizor / câștigător
- OYL EXPERT PAVAJE SRL (CUI 37123800)
- Cod CPV
- 44114250-9 · Dale din beton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120,64 RON
- Valoare atribuită
- 120,64 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 08:34
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
120,64 RON
din 120,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro