Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRIZA OXIGEN STANDARD DIN, CU KIT COMPLET DE OXIGENOTERAPIE, CEL MAI MIC PRET...

Număr anunț
DA20614523
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.946 RON
Valoare atribuită
8.946 RON
Data publicării
14.06.2018 10:56
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.946 RON

din 8.946 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.