Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale electrice si scule

Număr anunț
DA20608831
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
Cod CPV
31532910-6 · Tuburi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.999,37 RON
Valoare atribuită
4.999,37 RON
Data publicării
13.06.2018 15:17
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.999,37 RON

din 4.999,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.