Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAFEA JACOBS KRONUNG 500 GR. si ZAHAR ALB CORONITA

Număr anunț
DA20621596
Autoritate contractantă
Departamentul pentru Privatizare si Administrarea Participatiilor Statului (CUI 35091419)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
15861000-1 · Cafea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
261,78 RON
Valoare atribuită
261,78 RON
Data publicării
14.06.2018 15:29
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

261,78 RON

din 261,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.