Ofertă acceptată Cumpărare directă

INFATRINI X 200ML

Număr anunț
DA20618003
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Brasov (CUI 4317738)
Furnizor / câștigător
NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.785 RON
Valoare atribuită
1.785 RON
Data publicării
14.06.2018 13:09
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.785 RON

din 1.785 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.