Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb pentru motocositoare Stihl si Ruris

Număr anunț
DA20621322
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
CONFORTEC SRL (CUI RO16863466)
Cod CPV
16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668,15 RON
Valoare atribuită
668,15 RON
Data publicării
14.06.2018 15:16
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

668,15 RON

din 668,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.