Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI pentru proiectul– „MODERNIZARE ILUMINAT PUBLIC STRADAL IN COMUNAA STANGACEAUA, JUDETUL MEHED

Număr anunț
DA20619874
Autoritate contractantă
COMUNA STINGACEAUA (CUI 7536961)
Furnizor / câștigător
LUYY SERV SRL (CUI RO22146857)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234.089,62 RON
Valoare atribuită
234.089,62 RON
Data publicării
14.06.2018 14:17
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234.089,62 RON

din 234.089,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.