Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ELECTRICE

Număr anunț
DA20619510
Autoritate contractantă
S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI RO11212645)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
998,10 RON
Valoare atribuită
998,10 RON
Data publicării
14.06.2018 14:03
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

998,10 RON

din 998,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.