Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare piese tractor
- Număr anunț
- DA20612036
- Autoritate contractantă
- COMUNA DRAGANESTI (PRIMARIA COMUNEI DRAGANESTI BIHOR) (CUI 5431675)
- Furnizor / câștigător
- REGINA & MARTIN SRL (CUI RO26245063)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.336,14 RON
- Valoare atribuită
- 1.336,14 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 09:31
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.336,14 RON
din 1.336,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro