Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANTALONI TERCOT PIEPTAR

Număr anunț
DA20628192
Autoritate contractantă
Seminarul Teologic Ortodox (CUI 4453195)
Furnizor / câștigător
TOTAL PROTECTOR SRL (CUI RO22075551)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
510 RON
Valoare atribuită
510 RON
Data publicării
15.06.2018 11:46
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

510 RON

din 510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.