Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta pentru intocmire nomenclator stradal

Număr anunț
DA20624919
Autoritate contractantă
Primaria Joita (CUI 5718320)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.000 RON
Valoare atribuită
129.000 RON
Data publicării
15.06.2018 09:42
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129.000 RON

din 129.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.