Ofertă acceptată
Cumpărare directă
masca de protectie cu fitru HEPA categoria FFP3 model 3M cod 8833 pentru riscuri biologice - STOC -
- Număr anunț
- DA20624914
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.007 RON
- Valoare atribuită
- 5.007 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 09:42
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 09:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.007 RON
din 5.007 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro