Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de topografie

Număr anunț
DA20622588
Autoritate contractantă
SOCIETATEA SALINA TURDA SA (CUI RO26128977)
Furnizor / câștigător
MOLDOVAN ANDREI ZOLTAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 21628920)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.520 RON
Valoare atribuită
10.520 RON
Data publicării
14.06.2018 16:52
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 16:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.520 RON

din 10.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.