Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Saci de rafie 60 cmX 110 cm
- Număr anunț
- DA20621431
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
- Furnizor / câștigător
- TOBY OFFICE SRL (CUI RO18466837)
- Cod CPV
- 18930000-7 · Saci si saculete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 850 RON
- Valoare finală
- 850 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 15:21
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 16:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.