Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE BIROU LIC.P.T. H.COP. A4 80G 500 COLI ABSOLUT PAPER 25 12.39 PLIC B4 KRAFT BURDUF 4C

Număr anunț
DA20626086
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU VLAHUTA (CUI 4278655)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
801,63 RON
Valoare atribuită
801,63 RON
Data publicării
15.06.2018 10:30
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

801,63 RON

din 801,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.