Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,0% sub estimat
ACHIZITIE SAPUN BAIE
- Număr anunț
- DA20625506
- Autoritate contractantă
- COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
- Furnizor / câștigător
- BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 501,60 RON
- Valoare atribuită
- 476,64 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.06.2018 10:08
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
476,64 RON
din 501,60 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 24,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.