Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale de constructii

Număr anunț
DA20623547
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLS.I-VIII MIHAILESTI (CUI 28068979)
Furnizor / câștigător
MARCORID69 (CUI 22489057)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.973,78 RON
Valoare atribuită
2.973,78 RON
Data publicării
15.06.2018 08:29
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.973,78 RON

din 2.973,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.