Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale

Număr anunț
DA20622652
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 11 (CUI 29058310)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
30192200-3 · Rulete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.940,53 RON
Valoare atribuită
3.940,53 RON
Data publicării
14.06.2018 17:04
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 17:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.940,53 RON

din 3.940,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.