Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,1% sub estimat

Accesorii de birou

Număr anunț
DA20621118
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 4 VULCAN (CUI 29001306)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293,22 RON
Valoare atribuită
278,22 RON 5,1% sub estimat
Data publicării
14.06.2018 15:08
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

278,22 RON

din 293,22 RON estimat 5,1%

Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.