Ofertă acceptată Cumpărare directă

PETROL-OIL/25 10 X 18 MM O1 M5 L-400

Număr anunț
DA20620382
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
STERA INDUSTRY SRL (CUI RO14613064)
Cod CPV
19710000-6 · Cauciuc sintetic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355,32 RON
Valoare atribuită
355,32 RON
Data publicării
14.06.2018 14:36
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

355,32 RON

din 355,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.