Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set 100 mufe RJ45 UTP Cat6 modulare Intellinet torsadat 8p8c, mufa cat6, mufe cat6

Număr anunț
DA20614283
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198,32 RON
Valoare atribuită
198,32 RON
Data publicării
14.06.2018 10:48
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198,32 RON

din 198,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.