Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plic C5 - 162x229mm, autoadeziv/siliconic, SW, 90gr, 500 buc/cut

Număr anunț
DA20613552
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
712,50 RON
Valoare atribuită
712,50 RON
Data publicării
14.06.2018 10:24
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

712,50 RON

din 712,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.