Ofertă refuzată Cumpărare directă

diverse materiale

Număr anunț
DA20611418
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1BANEASA (CUI 23742424)
Furnizor / câștigător
ELNEGROFLOR SRL (CUI 30038910)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.093,27 RON
Valoare finală
1.093,27 RON
Data publicării
14.06.2018 09:03
Data finalizării
15.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.