Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de realizarea a unei aplicatii dedicate WebIntranet pt. gestionarea registrului de evidenta

Număr anunț
DA20617686
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR LOCAL DE EVIDENTA A PERSOANELOR BRASOV (CUI 17773744)
Furnizor / câștigător
PLUSNET SRL (CUI RO11395615)
Cod CPV
72212224-5 · Servicii de dezvoltare de software pentru editare de pagini web (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.900 RON
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
14.06.2018 12:58
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON

din 3.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.