Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta pentru elaborarea cererii de finantare FLAG/GAL pt UAT COMUNA JURILOVCA

Număr anunț
DA20616023
Autoritate contractantă
Comuna Jurilovca (Consiliul Local Jurilovca) (CUI 4793952)
Furnizor / câștigător
FIP CONSULTING (CUI RO18423208)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
14.06.2018 11:56
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.