Ofertă acceptată Cumpărare directă

Poster hartie semimata,238 cm x 117 cm

Număr anunț
DA20622055
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MATEMATICA "SIMION STOILOW" AL ACADEMIEI ROMANE (CUI 4382523)
Furnizor / câștigător
AZERO SRL (CUI 13959117)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
615,12 RON
Valoare atribuită
615,12 RON
Data publicării
14.06.2018 15:55
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

615,12 RON

din 615,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.