Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet promotional format din: mapa, pix si ecuson cu lantisor

Număr anunț
DA20619181
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA ÎMPOTRIVA TRAFICULUI DE PERSOANE (CUI 28703167)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI RO36232419)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.609,60 RON
Valoare atribuită
3.609,60 RON
Data publicării
14.06.2018 13:51
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.609,60 RON

din 3.609,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.