Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 25,8% sub estimat

ACHIZITIE NOP SPRINT

Număr anunț
DA20625672
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
Furnizor / câștigător
BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
Cod CPV
39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125 RON
Valoare atribuită
92,70 RON 25,8% sub estimat
Data publicării
15.06.2018 10:15
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92,70 RON

din 125 RON estimat 25,8%

Adjudecat la 74,2% din estimat · economie 32,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.