Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie materiale curatenie

Număr anunț
DA20625133
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE A JUDETULUI GORJ (CUI 11334855)
Furnizor / câștigător
VIDACO EURO 3 SRL (CUI RO21407440)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266,40 RON
Valoare atribuită
266,40 RON
Data publicării
15.06.2018 09:53
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,40 RON

din 266,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.