Ofertă acceptată Cumpărare directă

sistem proiectie 3D

Număr anunț
DA20574589
Autoritate contractantă
COMUNA VATRA MOLDOVITEI (CUI 4326680)
Furnizor / câștigător
CAPRICORN SRL (CUI 18141789)
Cod CPV
38624000-5 · Dispozitive de ajutor optic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
11.06.2018 11:11
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.