Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari Camin Cultural din Comuna Caseiu, jud.Clu

Număr anunț
DA20607376
Autoritate contractantă
COMUNA CASEIU (CUI 4378794)
Furnizor / câștigător
STELIEST S.R.L. (CUI 14716914)
Cod CPV
45232411-6 · Lucrari de constructii de canalizari de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.968,92 RON
Valoare atribuită
37.968,92 RON
Data publicării
13.06.2018 14:20
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.968,92 RON

din 37.968,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.