Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISPENSER HARTIE JUMBO INOX

Număr anunț
DA20626492
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA DE VENITURI TARGU JIU (CUI 13939829)
Furnizor / câștigător
VIDACO EURO 3 SRL (CUI RO21407440)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96 RON
Valoare atribuită
96 RON
Data publicării
15.06.2018 10:44
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96 RON

din 96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.