Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DIRIGINTE SANTIER
- Număr anunț
- DA20623512
- Autoritate contractantă
- Comuna Mesesenii de Jos (Primaria Mesesenii de Jos Jud. Salaj) (CUI 4495107)
- Furnizor / câștigător
- CONCRETE CONS S.R.L. (CUI 39390685)
- Cod CPV
- 71530000-2 · Servicii de consultanta in constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 08:26
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 08:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro