Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale si produse

Număr anunț
DA20622647
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV CHITILA (CUI 36403535)
Furnizor / câștigător
MAROLA GENERAL ACTIVITIES SRL (CUI RO3475764)
Cod CPV
44300000-3 · Cablu, sarma si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325 RON
Valoare atribuită
325 RON
Data publicării
14.06.2018 17:02
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 17:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

325 RON

din 325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.