Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DVR 16CH cu HDD 4 TB
- Număr anunț
- DA20607685
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE GALATI (CUI 3127190)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 32330000-5 · Aparate audio si video de inregistrare si redare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 973,95 RON
- Valoare atribuită
- 973,95 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 14:31
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 12:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
973,95 RON
din 973,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro