Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de proiectare si consultanta
- Număr anunț
- DA20506158
- Autoritate contractantă
- COMUNA FELEACU (CUI 4354507)
- Furnizor / câștigător
- NATURARS DOM SRL (CUI 38284783)
- Cod CPV
- 79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.000 RON
- Valoare finală
- 45.000 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 11:24
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.