Atribuită Cumpărare directă

Suport suporturi de pentru umbrela soare din granit, forma triunghiulara 65x47x4.75cm

Număr anunț
DA36358433
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39295000-6 · Umbrele de ploaie si parasolare; bastoane pentru mers si bastoane-scaun (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.316 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.316 RON