Ofertă acceptată Cumpărare directă

tonere pt. imprimante Brother, Xerox Phaser, Konica Minolta Bizhub

Număr anunț
DA20623660
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
Furnizor / câștigător
GREEN TRAIL SRL (CUI RO28074610)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.128 RON
Valoare atribuită
2.128 RON
Data publicării
15.06.2018 08:35
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.128 RON

din 2.128 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.