Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese si accesorii pentru Xerox 4265

Număr anunț
DA20622231
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE INVESTIGARE A INFRACTIUNILOR DE CRIMINALITATE ORGANIZATA SI TERORISM (CUI 20606479)
Furnizor / câștigător
2M DIGITAL SRL (CUI RO12511050)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.893,87 RON
Valoare atribuită
5.893,87 RON
Data publicării
14.06.2018 16:08
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 16:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.893,87 RON

din 5.893,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.