Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse HP si Samsung compatibile pentru imprimante Scoala Gimnaziala nr. 127

Număr anunț
DA20622160
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.127 (CUI 33327727)
Furnizor / câștigător
TOKO SRL (CUI RO6118600)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
251,51 RON
Valoare atribuită
251,51 RON
Data publicării
14.06.2018 16:02
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 17:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

251,51 RON

din 251,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.