Acasă · Licitații
· Toner pentru centrele de procesare a datelor, de cercetare si de documentare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET TONERE SI CARTUSE ORIGINALE CANON
- Număr anunț
- DA20612959
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 30125130-1 · Toner pentru centrele de procesare a datelor, de cercetare si de documentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756,95 RON
- Valoare atribuită
- 756,95 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 10:04
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 13:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
756,95 RON
din 756,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro