Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DVD-R 4.7GB 16x VerbatimSERVETELE UMEDE 120BUC/SET DIVERSE AROMESACI MENAJ 240L 10BUC/SET rola OTIIn
- Număr anunț
- DA20619396
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "MANOLACHE COSTACHE EPUREANU" BARLAD (CUI 13953599)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 30234400-2 · Discuri digitale polivalente (DVD-uri) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 259,66 RON
- Valoare atribuită
- 259,66 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 13:58
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
259,66 RON
din 259,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro