Ofertă acceptată Cumpărare directă

CALCULATOR Desktop ACER Veriton VM6650G Intel Core™ i5-7400 Kaby Lake, RAM 4GB, HDD 1 TB, WIN10 PRO

Număr anunț
DA20619387
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30213400-9 · Unitati centrale de procesare pentru computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.361,37 RON
Valoare atribuită
7.361,37 RON
Data publicării
14.06.2018 13:58
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.361,37 RON

din 7.361,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.