Ofertă acceptată Cumpărare directă

INDICATORI STERILIZARE BIOLOGIC ABUR STEAROTERMOPHILUS, BACCILUS ATROPHAEUS

Număr anunț
DA20623457
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI RO29887513)
Cod CPV
33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.625,50 RON
Valoare atribuită
1.625,50 RON
Data publicării
15.06.2018 08:21
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.625,50 RON

din 1.625,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.