Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRIPLE SUGAR IRON TUB(T.S.I)

Număr anunț
DA20619372
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI RO32813052)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66 RON
Valoare atribuită
66 RON
Data publicării
14.06.2018 13:57
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66 RON

din 66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.