Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci galbeni / SACI din polietilena pentru deseuri infectioase 40L x 0.05mm - ADR

Număr anunț
DA20626524
Autoritate contractantă
SPITALUL DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUFTEA (CUI 4364420)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.140 RON
Valoare atribuită
1.140 RON
Data publicării
15.06.2018 10:45
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.140 RON

din 1.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.