Ofertă acceptată Cumpărare directă

Garou cauciuc 149x10 cm NUMAR DE REFERINTA: ZET00009 PRET DE CATALOG: 62,00 RON / Unitate de masur

Număr anunț
DA20625766
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,40 RON
Valoare atribuită
504,40 RON
Data publicării
15.06.2018 10:18
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,40 RON

din 504,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.