Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reamenajare piata in loc.Satchinez

Număr anunț
DA20625324
Autoritate contractantă
Primaria Satchinez (CUI 6419890)
Furnizor / câștigător
ALEX & ALEXIA S.R.L. (CUI 21887291)
Cod CPV
45213140-6 · Lucrari de constructii de piete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.096,21 RON
Valoare atribuită
18.096,21 RON
Data publicării
15.06.2018 10:00
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 18:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.096,21 RON

din 18.096,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.